Compañía

Piening GmbHVer más

addressDirecciónJaén provincia
CategoríaCiencias sociales

Descripción del trabajo

Esta oferta de trabajo no está disponible en tu país.

SZUKASZ PRACY JAKO LABORANT? ZGŁOŚ SIĘ!

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu farmaceutycznego z oddziałem w Vienenburgu- Goslar, poszukujemy kandydatów na stanowisko Quality Control Analyst.

Zatrudnienie bezpośrednio przez klienta.

Twoje zadania :

  • Analiza jakości gotowych produktów z wykorzystaniem różnych metod, np. UV- Vis, IR, pH, osmometerii, refraktometrii, turbidymetrii, polarymetrii, TLC, HPLC, GC
  • Auto- Titration
  • Umieszczenie próbek w komorach stabilności w celu oceny wpływu różnych warunków stabilności na produkt
  • Badanie stabilności i sporządzanie raportów z badań dla poszczególnych partii
  • Analiza krytyczna z wykorzystaniem chromatografii, spektrofotometrii, TOC, liczenia cząstek, metody Karla Fishera
  • Sporządzanie dokumentacji i raportów
  • Praca i dokumentacja zgodnie z wytycznymi GMP

Twój profil :

  • Wykształcenie średnie lub wyższe na kierunku chemia, biologia, farmacja lub analityka medyczna
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z HPLC i / lub GC
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy samodzielnie jak i w grupie
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Precyzja, sumienność i skrupulatność
  • Chęć do nauki i poszerzania swoich kompetencji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale nie jest konieczna

Oferujemy :

  • Czynny udział w produkcji leków ratujących życie
  • Ciekawe i ekscytujące wyzwania w rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
  • 30 dni urlopu
  • Atrakcyjne zarobki adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy
  • Bogaty program benefitowy dla pracowników, m. in. pakiety ubezpieczeniowe, corporate benefits i inne

Zainteresowany / -a?

Aplikuj już dziś przez opcję "Aplikuj teraz", wyślij swoje CV na adres kalina.solarczyk pieninggmbh.de lub zadzwoń pod numer 004915115880029

Hace 1 hora
Refer code: 285192. Piening GmbH - El día anterior - 2023-10-22 06:05

Piening GmbH

Jaén provincia

Compartir trabajos con amigos